Business is booming.

2020 Yılında Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? Analiz Grafik

0 74

Bitcoin Nedir? Bitcoin Yükselecek mi? Ne kadar Bitcoin Var? 2020 Yılında Bitcoin Fiyatı Ne Kadar Olacak? 2020 yılı için Bitcoin hakkında bilinmesi gereken şeyleri sizler için araştırdık.

Bitcoin Nedir?

Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir.

Bitcoin 2019 Yılında En Fazla Kaç Dolar’a Yükseldi?

Bitcoin açısından 2019 yılı çok hareketli geçti. 2019 yılında Bitcoin çeşitli haberler ve gelişmeler ile hem yüksek hem alçak seviyeleri oldukça fazla sayıda test etti. 2019’un Haziran ayında 13 Bin Dolar’a kadar yaklaşan Bitcoin, aynı yılın ilk çeyreğinde ise 3 Bin Dolar’ları test etmişti. Aynı yıl içinde neredeyse %400 değişimler yaşanmış diyebiliriz.

Investing’den Ekran Görüntüsü Alınmıştır

Yukarıda ki grafikte görüldüğü üzere ortalama 2019 yılının Bitcoin değerleri yer alıyor.

ABD Seçimleri Bitcoin’i Nasıl Etkiler?

Bitcoin’i doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen birçok sebep var. Ülkelerin bir kısmı Bitcoin’e sıcak baksa da dünyanın sözü geçen ülkeleri Bitcoin bir spekülasyon parasıdır dediği zaman ortalık yangın yerine dönüyor.

ABD’de yaklaşan seçimlerle birlikte Bitcoin’in bundan nasıl etkileneceği merak konusu. Genellikle ABD’de adaylar birbirine zıt olduğu için biri Bitcoin’e diğerinden daha sıcak bakacaktır. Bunu açıklamasa da bir şekilde fire veriyor. Eğer kazanmaya yakın adayın Bitcoin hakkında olumlu bir tutumu olursa bir yükseliş beklenebilir.

Not : ABD Başkanlık Seçimi 3 Kasım 2020 Tarihinde Yapılacak.

Kasim Süleymani Haberi Bitcoin’i Nasıl Etkiledi?

ABD’nin İranlı general Kasım Süleymani’yi öldürdüğü haberi gündeme bomba gibi düşerken Bitcoin ve altın sıçrama yaptı.

Bitcoin 2020 Yılında Kaç Dolar Olacak?

Bitcoin 2020 yılında kaç dolar olacak sorusu şüphesiz herkesin en merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Bunun cevabını bulmak veya bilmek çok güç. Fakat şöyle bir durum var Bitcoin sayılı bir para olduğu için her geçen gün azalıyor. Ama kısa vadede kazanmak isteyenler için Bitcoin zaman zaman 1 ayda 5 katı bile kazandırabiliyor. Bu bağlamda teknik analiz incelemesi ile yatırım yapılabilir.

Gündemi takip ediyorsanız eğer binlerce uzman ve politik iş adamları hergün Bitcoin hakkında tweetler atıyor. Eğer bu tweetlere göre Bitcoin’in nereye gideceğini kestirirseniz Bitcoin üzerinden para kazanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.