Business is booming.

EPGİS Nedir? Benzin Motorin Fiyatı Nasıl Belirlenir?

0 82

Son olarak 7 Eylül 2020 tarihinde çıkan haberle EPGİS Motorin’de 21 kuruş indirim yapıldığını açıklamıştı. Gündemde sık sık duyduğumuz EPGİS kurumu nedir? Ne iş yapmaktadır? Epgis zam, epgis indirim haberleri gibi haberlerle gündeme gelen bu kurumu sizler için kısaca araştırdım.

Ekonomi gündemi devamlı olarak değişmekte ve arz-talep ilişkisine dayalı gündelik kaynaklar talebe göre şekillenmektedir. Fiyatlar taleplere göre belirlenmek ve enerji sektöründe son aylarda sürekli haberler çıkmaktadır.

Pandemi ile beraber küresel ticaretin neredeyse durma noktasına gelmesiyle birlikte petrol fiyatları düşmüş son günlerde toparlama noktasına gelmiştir. Petrol fiyatlarının hareketliliğini bize zam-indirim olarak EPGİS tarafından gelmektedir.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR! (Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

EPGİS Nedir? EPGİS Açılımı Nedir?

EPGİS’in Açılımı: Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası

EPGİS akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren istasyon sahiplerini bir çatı altında toplayan bir sendikadır.EPGİS 35 kişilik kurucular kurulunun imzasıyla kurulmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.