Business is booming.

Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır? Adım Adım Facebook Para Kazanma

0 143

Aktif olarak en fazla kullanıcının bulunduğu Facebook üzerinden nasıl para kazanılır? Facebook ile çalışmadan para kazanmak mümkün. Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır? İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır? Facebook ile günlük 100 TL kazanma. Yeni bir girişim tavsiyesinden bahsedeceğim. Detayları yazımda bulabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Para Kazanma

  1. Adım Sayfa Üzerinden Para Kazanma

Dünyanın en aktif sosyal medya platformlarından biri olan Facebook’u sizde mutlaka kullanmışsınızdır. Facebook, yaklaşık olarak 2,5 Milyar insanın kullandığı paylaşım ve arkadaşlık platformu. Bu büyük ve güçlü sosyal medya ağında artık para kazanmak eskisine göre daha mümkün.

Facebook’tan para kazanmanın birden fazla yolu var. Öncelikli olarak para kazanmanın yollarından bahsedelim. Birinci seçenek belirlediğiniz bir alanda örneğin; komedi, haber, spor gibi alanlarda bir sayfa oluşturmak. Bu sayfalara düzenli olarak takipçi getirmelisiniz. Ayrıca bu sayfalarda devamlı olarak paylaşım yapmanız gerekiyor.

MARK ZUCKERBERG KİMDİR?

FACEBOOK SAYFA ÜZERİNDEN PARA KAZANMA

Adım adım gidecek olursak;

  1. Facebook’ta İlgi Alanınız Olan Bir Sayfa Oluşturmak
  2. Çok çalışarak Sayfaya Bir Kitle Getirmek
  3. Sürekli ve düzenli bir şekilde paylaşım yapmak
  4. Özgün içerik oluşturmak
  5. Belli bir kitleden sonra ( Ortalama 100 Bin Kişi ) reklam alıp para kazanmak

Özetleyecek olursak bir sayfa oluşturuyoruz arkadaşlar bu sayfayı 100 bin kişiye kadar çalışarak arttırıyoruz. Olmaz demeyin çalışın her yere yorum atın insanlara rica edin beğenmeleri için. İlgili gruplara girin oralarda etkileşim kovalayın. 100 bin beğenili bir sayfa yaptıktan sonra kitlenizde aktifse mutlaka teklif gelecektir.

Facebook’tan Ürün Satarak Para Kazanma

Ben sayfa işiyle uğraşmam veya paylaşım yapmam diyorsanız buda bir diğer yöntem. Ticaret seviyorsanız veya farklı alanlarda ürünler alıp satmak istiyorsanız Facebook iyi seçenekler arasında. Fakat Letgo, Dolap vb. uygulamalar varken burayı iyi kontrol etmek gerekir.

Facebook’ta hala aktif gruplar ve 2. el sayfaları bulunuyor. Veya kendi markanızı oluşturup kendi sayfanızı yapıp insanların dikkatini çekerek bir ticaret ağı oluşturabilirsiniz. Ama bu benim pek tercih ettiğim bir para kazanma yöntemi değil. Siz yinede bu alanda çalışma yapabilirsiniz.

Facebook Videolarından Para Kazanmak

Facebook’ta artık Youtube gibi bir sistem uygulamaya başladı. Artık facebook’ta yer alan videolarda da para kazanmak mümkün. Fakat henüz tam anlamıyla sistem oturmadı. Daha doğrusu ülkemizde bu durum henüz aktif değil.

Facebook’ta videolardan para kazanmak için öncelikli olarak bir SAYFANIZ olması gerekiyor. Eğer sayfanız yoksa videolardan para kazanamazsınız. Sayfanızı oluşturduktan sonra şu adımları takip etmeniz gerekiyorr;

Facebook Para Kazanma Resimli Anlatım

Facebook Para Kazanma Videolardan Adım Adım

  1. Adım Sayfanızda Yayınlama Merkezine Girmeniz Gerekiyor

2. Adım ise İçerik Stüdyosuna girmeniz gerekiyor

3. ve son olarak sayfanın uygunluğunu kontrol etmeniz gerekiyor.

Bu ekran içerik stüdyosuna girdikten sonra karşınıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.