Business is booming.

Gerel Nedir? Gerel Hisse Senedi, Gersan Elektrik Araştırma

0 3.051

Günümüz dünyasında elektrik oldukça önemli bir hale gelmiş durumda. Ülkeler, şirketler enerji, elektrik gibi kavramlara yoğunlaşarak hem maddi tasarruf sağlama peşinde, hem de yeni gelir kaynakları yaratma gayreti içindeler. Buna bağlı olarak elektrik, enerji gibi yatırımlar günümüzde daha çok dikkat çekmeye başladı.

Türkiye’de elektrik ile ilgilenen, faaliyet yürüten birden fazla firma bulunmaktadır. Bu yazımda sizden elektrik ile uğraşan hatta Tesla ile bağlantısı olan bir firmadan bahsedeceğim. Tabii ki o firma Gersan Elektrik. Gersan firması nedir? Gersan Firması ne zaman kurulmuştur? Yerli otomobil bataryalarını kim yapacak? Gerel Hisse Senedi Ne Durumda? Gersan Nerede? Gerel Hissesi Nedir? Sizler için araştırma yaptım. İyi okumalar dilerim.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR! (Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş

Gersan resmi sitesinden aldığım bilgilere göre ilk olarak Gersan Elektrik, Gersan Ticaret olarak 1980 yılında kurulmuş bir firmadır. Gersan elektrik günümüzde iş yerlerinden, fabrikalara, evlerden, bahçelere kadar birçok alana dokunduğu belirtiyor.

Gersan Firmasının Faaliyet Alanları

Ana faaliyet alanları;

Enerji Nakil Hatları,
Mekanik Taşıyıcı Sistemleri,
Binalar,
Sanayi Tesisleri,
Fabrikalar,
Havaalanları,
Petrol-Gaz Rafinerileri,
Alışveriş Merkezleri,
Oteller

gibi tesislerin sistemlerinin ihtiyacı olan

BUSBAR Sistemleri,
Kablo Taşıma ve Askı Sistemleri,
Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri,
Pano ve Rack Kabinleri,
Elektrikli Araç Şarj İstasyon Sistemleri,
Otomasyon Sistemleri,
Led-Bus Aydınlatma Sistemleri,
Döşeme Altı Kanal Sistemleri,
Çeşitli Özel taşıyıcı, Çelik Konstrüksiyon Sistemleridir.

Gersan firmasının resmi sitesinden aldığımız bilgiye göre Gersan Firması AR-GE’ye önem veren ve geleceğe yönelik yatırımlar yapan bir firma. Ülkemizde bu tarz firmaların olması ülkemizin geleceği adına oldukça önemli.

Gersan (GEREL) Hisse Senedi

Gersan Hisse Senedi Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Gersan Hisse Senedi hakkında detaylı bilgileri Investing üzerinden alabilirsiniz. Bu yazıyı yazdığım sırada Gersan Hisse senedinin 1 adeti yaklaşık 7 TL.

Gersan Hakkında Detaylı Bilgileri Aşağıda Ki Linkten Bulabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku