Business is booming.

Işık Plastik Halka Arz Oluyor, Işık Plastik Hisse Senedi

0 5.487

Sermaye Piyasası Kurulu Işık Plastik’in halka arz başvurusuna olumlu yanıt verdiğini açıkladı. Işık Plastik artık borsada işlem görecek.

Işık Plastik Halka Arz Ne Zaman?

Işık Plastik Hisse Fiyatı

Işık Plastik Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) yapılan değerlendirmeler sonucunda Işık Plastik Sanayi ve Dış
Ticaret Pazarlama‘nın halka arz başvurusuna onay verdi.

SPK haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre Işk Plastik halka arz ile 43.741.000 TL değerindeki mevcut sermayesini bedelli olarak 8.061.638 TL artırarak 51.802.638 TL‘ye yükseltecek.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE
NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR! (Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Halka arz fiyatı 16,10 TL

Bültende ayrıca, halka arzda şirketin patronu Mehmet Çeker’in sahip olduğu 3.224.655 TL nominal değerli 3.224.655 adet payın satılacağı ve hisselerin satış fiyatının 16,10 TL olacağı ifade edildi.

Işık Plastik Hakkında Bilgi

Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. 1992 yılından bu yana hijyenik plastik sektöründe hizmet göstermektedir.

Şirketimiz endüstriyel üretim ve seri lojistiğin gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahiptir.

Modern hizmet anlayışımız, makina parkımız, araştırma çalışmalarımız sektörel başarımızın en önemli payını oluşturmaktadır.

Uzun yılların deneyimleri sonucunda Türkiye’de faaliyet gösteren, çoğunlukla uluslararası ilaç firmaları olmak üzere kimya sektörününün de önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Müşteri isteklerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede cevaplandıran Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. ISO 9001:2015 kalite sertifikasına sahiptir.

Üretiminin her aşamasında çevreye de saygılı olan Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. bu duyarlılığını kalite politikası olarak benimsemiştir.

“Önce Kalite” prensibiyle uygun fiyat, zamanında teslim, teknolojik yenilik ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş olan Işık Plastik ve Organizasyon San. A.Ş. çalışanları ve evrensel kalite standartlarındaki ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyonuna hedef olarak almıştır. Kaynak : Işık Plastik Resmi Site

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku