Business is booming.

Yurtdışı Hisse Senedi Nasıl Alınır? Amazon, Tesla, Apple Hisse Senedi

0 7.485

Yurtdışından Hisse Senedi Nasıl Alınır? Amazon Hisse Senedi Nasıl Satın Alınır? Apple Hisse Senedi Satın Alma, Tesla Hisse Senedi Satın Alma, Yurtdışı Foreks İşlemleri

Borsa ve diğer yatırım araçlarıyla ilgilenen binlerce insan bulunmaktadır. Bu yatırım araçları sayesinde yaşamını sürdüren veya ek gelir elde eden binlerce yatırımcı bulunmaktadır. Bu yatırımcılar hepsi aynı enstrümana yatırım yapmak zorunda değildir. Veya bu yatırımcıların hepsi aynı işlemi yapmak zorunda değildir. Ülkemizden örnek verecek olursak kimi döviz kurları üzerinden, kimi hisse senetleri üzerinden kimi kıymetli madenler ve endeksler üzerinden yatırım yapmaktadır. Buna bağlı olarak yatırım araçlarının her geçen gün çeşitlenmesi ve finansal piyasalarla dijitalleşmenin birleşmesiyle birlikte yatırım yapmak çok daha kolay hale gelmiştir.

Yabancı Hisse Senedi Nasıl Alınır?

Türkiye’de yaşayıp yurt dışından işlem yapmak isteyen birçok yatırımcı bulunmaktadır. Bu yatırımcılar maalesef kendi kullandıkları bankalar üzerinden bu işlemleri yapamıyor. Örneğin Amazon hisse senedi almak isteyen biri İşCep üzerinden veya başka bir bankanın uygulamasından bu hisse senedini alamıyor. Fakat bankanın sunmuş olduğu uluslararası yatırım aracı kurumuyla bu işlemleri yapabilir.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR! (Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Amazon, Tesla, Apple, Google Hissesi Nasıl Satın Alırım?

Amazon, Tesla, Apple, Google, Microsoft gibi büyük kuruluşların hisse senedini nasıl alabiliriz? Bu tarz yurt dışı hisse senetlerini satın almak için bankanızın sunduğu aracı kurum varsa bunlarla işlem yapabilirsiniz.

Akyatırım Akbank Yabancı Hisse Senedi Alımı

Akyatırım yabancı hisse senedi alımlarında müşterilerine bu hizmetten yararlanması için bir platform oluşturmuş. Bu platformun adı TradeAll UP.

İşbankası Yurt Dışı Hisse Senedi Alım İşlemi İş Cep

İş Bankası yurt dışı hisse senedi alım işlemini direk İşCep üzerinden sunmaktadır.

İş Bankası Yurt Dışı Hisse Senedi İşlemleri ; https://www.isbank.com.tr/iscep-yurtdisi-piyasalar

Garanti Bankası Yurt Dışı Hisse Senedi Alım İşlemi

Garanti Bankası müşterileri Garanti Yatırım üzerinden yurt dışı hisse senedi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu hizmeti Garanti BBVA Yatırım International Trader ile sunan Garanti Bankası bu bağlamda müşterilerine yurt dışında yatırım yapma fırsatı veriyor.

QNB Finansbank Yurtdışı Yatırım İşlemleri

QNB Finansbank müşterile QNB Finansinvest üzerinden yurtdışından işlem yapabilirler. QNB Finansbank müşterileri Finansinvest üzerinden yurt dışında yer alan hisse senetlerini satınalabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.